Sphere card
Poskytujeme výhody a zľavy na kartu Sphere card.

Písacie potreby

Usporiadať podľa 
Výrobca  

Lakový popisovač edding 751 striebornýempty
Lakový popisovač s hliníkovým obalom, vhodný pre vodovzdorné písanie,  značkovanie a kreslenie na takmer všetky materiály.  Hrot okrúhly, šírka stopy 1 - 2 mm.  Farba: strieborná.
Lakový popisovač edding 751 strieborný

 


Lakový popisovač edding 751 zelenýempty
Lakový popisovač s hliníkovým obalom, vhodný pre vodovzdorné písanie,  značkovanie a kreslenie na takmer všetky materiály.  Hrot okrúhly, šírka stopy 1 - 2 mm.  Farba: zelená.
Lakový popisovač edding 751 zelený

 


Lakový popisovač edding 751 zlatýempty
Lakový popisovač s hliníkovým obalom, vhodný pre vodovzdorné písanie,  značkovanie a kreslenie na takmer všetky materiály.  Hrot okrúhly, šírka stopy 1 - 2 mm.  Farba: zlatá.
Lakový popisovač edding 751 zlatý

 


Lakový popisovač edding 751 žltýempty
Lakový popisovač s hliníkovým obalom, vhodný pre vodovzdorné písanie,  značkovanie a kreslenie na takmer všetky materiály.  Hrot okrúhly, šírka stopy 1 - 2 mm.  Farba: žltá.
Lakový popisovač edding 751 žltý

 


Lakový popisovač edding 780 bielyempty
Lakový popisovač s hliníkovým obalom, vhodný pre vodovzdorné písanie,  značkovanie a kreslenie na takmer všetky materiály.  Šírka stopy 0,8 mm. Farba: biela.
Lakový popisovač edding 780 biely

 


Lakový popisovač edding 780 červenýempty
Lakový popisovač s hliníkovým obalom, vhodný pre vodovzdorné písanie,  značkovanie a kreslenie na takmer všetky materiály.  Šírka stopy 0,8 mm. Farba: červená.
Lakový popisovač edding 780 červený

 


Lakový popisovač edding 780 čiernyempty
Lakový popisovač s hliníkovým obalom, vhodný pre vodovzdorné písanie,  značkovanie a kreslenie na takmer všetky materiály.  Šírka stopy 0,8 mm. Farba: čierna.
Lakový popisovač edding 780 čierny

 


Lakový popisovač edding 780 modrýempty
Lakový popisovač s hliníkovým obalom, vhodný pre vodovzdorné písanie,  značkovanie a kreslenie na takmer všetky materiály.  Šírka stopy 0,8 mm. Farba: modrá.
Lakový popisovač edding 780 modrý

 


Lakový popisovač edding 780 striebornáempty
Lakový popisovač s hliníkovým obalom, vhodný pre vodovzdorné písanie,  značkovanie a kreslenie na takmer všetky materiály.  Šírka stopy 0,8 mm. Farba: strieborná.
Lakový popisovač edding 780 strieborná

 


Lakový popisovač edding 780 zelenýempty
Lakový popisovač s hliníkovým obalom, vhodný pre vodovzdorné písanie,  značkovanie a kreslenie na takmer všetky materiály.  Šírka stopy 0,8 mm. Farba: zelená.
Lakový popisovač edding 780 zelený